YOOtheme

Товары, начинающиеся с д

Дніпровський

Дніпровський

Середнього строку достигання. Дерево сильноросле, зимостійке, врожайне. В плодоношення вступає на 3-4 рік. Плоди великі (100-130г), округлі, дуже гарні, кремово-жовті, з темно-червоним рум’янцем, майже на весь плід. М’якоть біла, соковита, доброго кислувато-солодкого смаку, дуже смачна (4,3-4,5 б). Кісточка середнього розміру та легко відокремлюється від м’якоті. В умовах Києва визрівають в кінці липня.
Донецька консервна

Донецька консервна

Середнього строку достигання. Дерево середньоросле з широкоокруглою, густою кроною, зимостійке, помірно стійке до хвороб. В плодоношення вступає на 4-5 рік, високоурожайне. Плоди великі (50-60 г), темно-пурпурові, овальної форми. М’якоть зеленувата, досить щільна, соковита, солодка, високих смакових якостей (4,5 б). Кісточка в залежності від погодних умов добре відокремлюється від м’якоті або зовсім не відокремлюється.
Донецька красуня

Донецька красуня

Середньостиглий сорт. Дерево сильноросле, формує широкопірамідальну, розлогу крону. Сорт морозостійкий та стійкий до хвороб. Стабільно та високоврожайний. Плодоносити починає з 5-6 року. Плоди крупні (9-10 г), округлі, рожево-червоні, при дозріванні червоні. М’якоть м‘ясиста, хрящувата, відмінного десертного смаку (4,75-5,0 б). Кісточка відокремлюється від м’якоті. В умовах Києва визріває в третій декаді червня.
Донецький жовтий

Донецький жовтий

Середньопізній строк достигання. Дерево сильноросле, з густою кулястою формою крони, зимостійке. Сорт самоплідний і врожайний. В плодоношення вступає на 3 рік. Плоди крупні (від 130-150 до 220 г), широкоовальні або сплюснуто-округлі, з слабким опушенням, блідо-жовті з розмитим кармінно-червоним рум’янцем. М’якоть зеленувато-жовта, щільна, соковита, дуже солодка з легкою кислинкою та приємним ароматом (4,7-4,9 б). Кісточка крупна та не відокремлюється від м’якоті. В умовах Києва визрівають в кінці серпня.
Донецький угольок

Донецький угольок

Пізньостиглий сорт. Дерева сильнорослі з широкоокруглою, розлогою, добре розгалуженою кроною. Зимостійкість, посухостійкість та стійкість до кокомікозу дуже високі. Рано вступають в плодоношення (4–5 р). Плоди великі (8-9 г), округлі, частково сплюснуті, темно-червоні, стійкі до розтріскування, транспортабельні. М’якоть червона, хрящувата, солодка, доброго смаку, з легкою кислинкою (4,6 б). Кісточка середня, вільно відокремлюється від м’якоті. Час достигання плодів – перша декада липня.
Донешта

Донешта

Літній сорт. Дерево сильноросле, з широкоокруглою формою крони, високозимостойке, середньостійке до хвороб, високоврожайне. Починає плодоносити на 6-8 рік. Плоди великі (140 г), зрізано-округлі, часто асиметричні, з ребристою верхівкою, зеленуваті або світло-жовті, практично без рум’янця. М’якоть зеленувата, жовтувато-біла, соковита, приємного кисло-солодкого смаку (3,8-4,0 б).
Дончанка

Дончанка

Середньопізній строк достигання. Дерево сильноросле, з округлою, злегка до плоско округлої форми крони, високо морозостійке. Плодоносити починає на 4-5 рік. Плоди великі (9 г), округлі, рожеві, з щільною м’якотю, доброго смаку (4,5 б). Час достигання плодів – перша декада липня.
Дрогана жовта

Дрогана жовта

Пізній строк достигання. Дерево сильноросле, з округлою широкопірамідальною формою крони. Сорт зимостійкій та стійкий до хвороб, високоврожайний. В плодоношення вступає на 4-5 рік. Плоди середніх розмірів (4,6-7,5 г), округло-яйцеподібної форми, світло-жовті. М’якоть кремова, дуже щільна, солодка, інколи з гірчинкою, приємного смаку. Кісточка добре відокремлюється від м’якоті. В умовах Києва плоди визрівають в середині липня.

Статьи:

Саджанці плодові (контейнер):

 • 2-х річки - від 200 грн.
 • 3-х річки - від 250 грн.
 • 4-х річки - 500 грн.
 • 5-ти річки - 700 грн.
 • від 6-ти років - від 1000 грн.

Саджанці плодові (відкрите коріння):

 • 1-но річки - від 110 грн.
 • 2-х річки - від 120 грн

Кизил - 250 грн.
Горіх - від 150 грн.
Троянда - від 80 грн.
Обліпиха - від 250 грн.

Ягідні:

 • Актинідія - від 110 грн.
 • Жимолость - від 200 грн.
 • Смородина - від 80 грн.
 • Ірга канадська - від 200 грн.
 • Агрус - від 80 грн.
 • Виноград - від 150 грн.
 • Порічка - від 80 грн.
 • Малина - від 60 грн.
 • Ліщина - від 200 грн.
 • Лохина - 250 грн.