YOOtheme

Категории, начинающиеся с В

Вишня (19)

Товары, начинающиеся с в

Василіса

Василіса

Середній строк достигання. Дерево середньоросле, високозимостійке, стабільно врожайне. В плодоношення вступає на 4-5 рік. Плоди дуже великі (12-14 г), округлі, інтенсивно червоні, щільно м’ясисті, ароматні, приємного десертного смаку (4,25-4,5 б). Кісточка добре відокремлюється від м’якоті. В умовах Києва плоди визрівають в третій декаді червня.
Вереснева

Вереснева

Пізній строк достигання. Дерево середньоросле. В плодоношення вступає на 5-6 рік. Плоди великі (31 г), вирівняні, темно-синього кольору. М’якоть зелена або жовто-зелена, середньої щільності, дуже соковита, високих смакових якостей (4,8 б). Кісточка легко відокремлюється від м’якоті.
Ветеран Севастополя

Ветеран Севастополя

Середній строк достигання. Дерево середньоросле, з округлорозлогою формою крони. Зимостійкість висока, стійкість до хвороб середня. Скороплідний сорт. В плодоношення вступає на 3-4 рік. Плодоносить регулярно. Плоди великі (65-85 г), округло-овальної форми, незначно здавлені з боків, золотисто-померанчеві, з легким рум’янцем та незначним опушенням. М’якоть світло-помаранчева, соковита, ароматна, приємного кисло-солодкого смаку (4,3-4,6 б). Кісточка добре відокремлюється від м’якоті.
Вижниця

Вижниця

Осінній сорт. Дерево сильноросле, оберненопірамідальної форми, стійке до хвороб, достатньо зимостійке. Плодоносить починає на 6-7 рік, урожайне. Плоди великі (270-300 г), правильної грушоподібної форми, плями створюють ефект оржавленності, золотисто-жовті при дозріванні. М’якоть кремова, дуже соковита, ніжна, масляниста, приємного кислувато-солодкого смаку з сильним мигдальним ароматом (4,2-4,5 б).
Волове серце

Волове серце

Сорт середнього строку достигання. Дерево середньоросле, з широкоовальною формою крони. Урожайність висока. Сорт достатньо зимостійкий, стійкий проти шкідників та хвороб. Плоди середнього розміру (4,4 г), красиві, серцеподібної форми з загостреною верхівкою. Мякоть плоду кремова, щільна, хрящувата, солодка з кислинкою.
Володимирська

Володимирська

Середнього строку достигання. Дерево середньоросле, кущоподібної форми крони, зимостійке. В плодоношення вступає на 4-5 рік. Плоди середні (3-4 г), плоско-округлі, темно-червоного кольору, майже чорні. М’якоть соковита, кисло-солодкого приємного смаку, ароматна (4,5 б). Кісточка легко відокремлюється від м’якоті. В умовах Києва плоди визрівають в середині липня.
Волошка

Волошка

Пізній строк достигання. Дерево середньоросле з широкоокруглою формою крони, зимостійке, помірно стійке до хвороб. В плодоношення вступає на 4-5 рік, високоврожайне. Плоди великі (50-55 г), овальної форми, зеленувато-сині. М’якоть жовта, середньої щільності, соковита, кисло-солодка, високих смакових якостей (4,5 б). Кісточка добре відокремлюється від м’якоті.
Вродлива

Вродлива

Осінній сорт. Дерево швидкоросле, компактної, оберненопірамідальної форми крони. Сорт досить зимостійкий, не сприятливий до парші, регулярно- та високоврожайний. Плодоносити починає з 3-4 року. Плоди дуже великі (300-350 г), бергамото- або курареподібні, світло-зелені з малиново-червоним рям’янцем. М‘якоть кремова або біла, дуже соковита, напівмасляниста, відмінного кислувато-солодкого смаку, з легким мигдальним ароматом (4,2-4,5 б).
Встрєча

Встрєча

Середнього строку достигання (кінець червня). Дерево слаборосле, заввишки до 2,5 метра, з кулястою, густою та пониклою кроною. Сорт самобезплідний. В плодоношення вступає на 3 рік. Плоди великі (8,6 г), максимальні (15,0 г), одномірні, плоско-округлі, темно-червоні. М’якоть червона, ніжна, соковита, смак кисло-солодкий, еталонний для вишні (5,0 б). Кісточка вільна.

Статьи:

Саджанці плодові (контейнер):

 • 2-х річки - від 200 грн.
 • 3-х річки - від 250 грн.
 • 4-х річки - 500 грн.
 • 5-ти річки - 700 грн.
 • від 6-ти років - від 1000 грн.

Саджанці плодові (відкрите коріння):

 • 1-но річки - від 110 грн.
 • 2-х річки - від 120 грн

Кизил - 250 грн.
Горіх - від 150 грн.
Троянда - від 80 грн.
Обліпиха - від 250 грн.

Ягідні:

 • Актинідія - від 110 грн.
 • Жимолость - від 200 грн.
 • Смородина - від 80 грн.
 • Ірга канадська - від 200 грн.
 • Агрус - від 80 грн.
 • Виноград - від 150 грн.
 • Порічка - від 80 грн.
 • Малина - від 60 грн.
 • Ліщина - від 200 грн.
 • Лохина - 250 грн.